2020 IHSSBCA Riley Memorial Kickoff from November 14-21, 2020 Statistics report for Division 2 Prelims
Standings Individuals Scoreboard Team Detail Individual Detail Round Report

Individual Statistics

Rank Player Team Division GP 15 10 TUH PPTUH Pts PPG
1 Tommy Guyett Elgin Academy A Pool D 5.0 12 28 100 4.60 460 92.00
2 Amogh Parmeswaran Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 3.5 15 8 70 4.36 305 87.14
3 Akshar Goyal Westmont Pool E 5.0 14 22 100 4.30 430 86.00
4 Rachael Koterba IMSA (Aurora) C Pool F 4.5 8 21 90 3.67 330 73.33
5 Isaiah Wing Granite City A Pool G 5.0 3 32 100 3.65 365 73.00
6 Sam Alahi Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 5.0 7 26 100 3.65 365 73.00
7 Thomas Foster Belvidere North Pool D 5.0 10 20 100 3.50 350 70.00
8 Alex Crowell Auburn (Rockford) B Pool F 5.0 8 21 100 3.30 330 66.00
9 Matthew Colson Belvidere Pool G 5.0 4 27 101 3.27 330 66.00
10 Madison Stasch Benet Academy (Lisle) Pool E 1.0 1 5 20 3.25 65 65.00
11 Aras Kaufmann Naperville North B Pool H 5.0 2 28 101 3.07 310 62.00
12 Wedad Osman Buffalo Grove B Pool A 5.0 3 26 100 3.05 305 61.00
13 Jack Piros Homewood-Flossmoor A Pool A 5.0 7 20 100 3.05 305 61.00
14 Sean McConville Lisle Pool G 5.0 3 26 100 3.05 305 61.00
15 Rishi Raghavapudi Metea Valley (Aurora) Pool B 5.0 4 23 100 2.90 290 58.00
16 Arnav Khanna Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 5.0 5 20 100 2.75 275 55.00
17 Denver Haslett Rochester B Pool F 4.5 2 20 90 2.56 230 51.11
18 Jack Krouse Edwards County (Albion) A Pool C 5.0 2 22 100 2.50 250 50.00
19 Jules Roach Barrington C Pool B 5.0 2 21 100 2.40 240 48.00
20 Alex Sloman Pleasant Plains B Pool A 5.0 4 18 100 2.40 240 48.00
21 Danny Schuck Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 5.0 7 13 100 2.35 235 47.00
22 Matt Mokrzycki Carl Sandburg (Orland Park) C Pool H 5.0 6 14 100 2.30 230 46.00
23 Shashi Bangarulingam Springfield B Pool D 5.0 3 17 100 2.15 215 43.00
24 Pranav Viswanath Westmont Pool E 5.0 5 14 100 2.15 215 43.00
25 Andrew Kim University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 4 8 70 2.00 140 40.00
26 Victoria Martens Lincoln A Pool G 5.0 3 15 100 1.95 195 39.00
27 Nic Talley Auburn Pool B 5.0 4 13 100 1.90 190 38.00
28 Katherine Ruan Naperville North B Pool H 5.0 8 7 101 1.88 190 38.00
29 Sanjana Babu Macomb B Pool G 5.0 3 14 100 1.85 185 37.00
30 Quinn Gillies Palatine A Pool H 4.8 5 10 96 1.82 175 36.46
31 Jay Gupta Auburn (Rockford) B Pool F 5.0 4 12 100 1.80 180 36.00
32 Kush Patel Glenbard North (Carol Stream) Pool F 2.5 2 6 50 1.80 90 36.00
33 Anila Moparthi Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 4.5 0 16 90 1.78 160 35.56
34 Coby Thammavong Auburn (Rockford) B Pool F 5.0 3 13 100 1.75 175 35.00
35 Charles O'Leary Glenbard North (Carol Stream) Pool F 5.0 4 11 100 1.70 170 34.00
36 Siddhant Panse Metea Valley (Aurora) Pool B 5.0 2 14 100 1.70 170 34.00
37 Riley Combes Monticello A Pool A 5.0 2 14 100 1.70 170 34.00
38 Connor Koy New Trier (Winnetka) Pool E 5.0 2 14 100 1.70 170 34.00
39 Christian Alexandre Quincy A Pool B 5.0 4 11 100 1.70 170 34.00
40 Evan Wang University Lab (Urbana) C Pool A 4.0 3 9 80 1.69 135 33.75
41 Nicholas Kadela Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 5.0 2 14 101 1.68 170 34.00
42 Madilyn Harris Homewood-Flossmoor Red Pool H 4.5 2 12 90 1.67 150 33.33
43 Jeffrey Liu Hinsdale Central B Pool C 4.5 3 10 90 1.61 145 32.22
44 Billy Sanchez Belvidere North Pool D 5.0 4 10 100 1.60 160 32.00
45 Adi Roura John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 5.0 4 10 100 1.60 160 32.00
46 Leo Fisher Jones College Prep (Chicago) A Pool C 5.0 4 10 100 1.60 160 32.00
47 Puneet Virdi Palatine A Pool H 5.0 2 13 100 1.60 160 32.00
48 Alex Schapiro Francis W. Parker (Chicago) A Pool H 5.0 2 13 101 1.58 160 32.00
49 Carter Evans Auburn Pool B 3.5 0 11 70 1.57 110 31.43
50 Liam Torbert Belvidere North Pool D 5.0 3 11 100 1.55 155 31.00
51 Aston Martin Belvidere Pool G 5.0 3 11 101 1.53 155 31.00
52 Jonah Gross Francis W. Parker (Chicago) A Pool H 5.0 5 8 101 1.53 155 31.00
53 Yoonseo Jung Carbondale B Pool H 5.0 6 6 100 1.50 150 30.00
54 Colin McLaughlin Loyola (Wilmette) B Pool B 5.0 2 12 100 1.50 150 30.00
55 Drew Sheedy Loyola (Wilmette) B Pool B 5.0 2 12 100 1.50 150 30.00
56 Ethan Olson Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 4.0 0 12 80 1.50 120 30.00
57 Alexandra Skallas Maine South (Park Ridge) Pool A 5.0 5 7 100 1.45 145 29.00
58 Sara Moore Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 5.0 2 11 100 1.40 140 28.00
59 Matthew Edwards Lincoln A Pool G 5.0 0 14 100 1.40 140 28.00
60 Shahaan Shafi Hinsdale Central B Pool C 2.5 2 4 50 1.40 70 28.00
61 Noah Yeager Glenwood (Chatham) B Pool D 5.0 0 14 101 1.39 140 28.00
62 Auriel Prepejachal Carbondale B Pool H 4.5 1 11 90 1.39 125 27.78
63 Kenith Taukolo IMSA (Aurora) C Pool F 4.5 1 11 90 1.39 125 27.78
64 Izzy Rettke Jones College Prep (Chicago) A Pool C 5.0 1 12 100 1.35 135 27.00
65 Hannah Eichenberger Winnebago A Pool E 5.0 1 12 100 1.35 135 27.00
66 Hannah Jacobson Winnebago A Pool E 5.0 1 12 100 1.35 135 27.00
67 Emily Nikiganda IMSA (Aurora) C Pool F 4.5 2 9 90 1.33 120 26.67
68 Eli Levsky Palatine A Pool H 4.5 2 9 90 1.33 120 26.67
69 Luke Olafsson Maine South (Park Ridge) Pool A 1.5 0 4 30 1.33 40 26.67
70 Alexandria Porter Homewood-Flossmoor A Pool A 5.0 2 10 100 1.30 130 26.00
71 Mia Roque Buffalo Grove B Pool A 5.0 3 8 100 1.25 125 25.00
72 Wilson King Glenbard North (Carol Stream) Pool F 5.0 1 11 100 1.25 125 25.00
73 Amanda Fanale Jones College Prep (Chicago) A Pool C 5.0 1 11 100 1.25 125 25.00
74 Maeve Daley Jones College Prep (Chicago) A Pool C 5.0 3 8 100 1.25 125 25.00
75 Davy Lyons Winnebago A Pool E 5.0 1 11 100 1.25 125 25.00
76 Varun Kanangat Hinsdale Central B Pool C 4.0 2 7 80 1.25 100 25.00
77 Jenna Fligor Monticello A Pool A 3.0 3 3 60 1.25 75 25.00
78 Mateo Gurria John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 1.0 1 1 20 1.25 25 25.00
79 Josiah Friesen Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 5.0 1 11 101 1.24 125 25.00
80 Colton Gomoll Wheaton Academy B Pool D 4.5 0 11 90 1.22 110 24.44
81 Daniel Olson Wheaton Academy B Pool D 4.5 2 8 90 1.22 110 24.44
82 Bryce Henderson Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 3.5 3 4 70 1.21 85 24.29
83 Drew Sohl Lisle Pool G 5.0 2 9 100 1.20 120 24.00
84 Andrew Rudolf Monticello A Pool A 5.0 2 9 100 1.20 120 24.00
85 Ricky Bhatt Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 5.0 2 9 100 1.20 120 24.00
86 Syed Mehdi Glenbard North (Carol Stream) Pool F 2.5 2 3 50 1.20 60 24.00
87 Grant Koh Francis W. Parker (Chicago) A Pool H 5.0 2 9 101 1.19 120 24.00
88 Joe Van Duyn Wheaton Warrenville South B Pool G 5.0 0 12 101 1.19 120 24.00
89 Sriram Koritala Lisle Pool G 5.0 1 10 100 1.15 115 23.00
90 Eddie Hoffman Auburn (Rockford) B Pool F 5.0 3 7 100 1.15 115 23.00
91 Alton Humphreys Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 4.0 4 3 80 1.13 90 22.50
92 Merwin D'Souza Hinsdale Central B Pool C 4.0 3 4 80 1.06 85 21.25
93 Gil Auh New Trier (Winnetka) Pool E 4.0 3 4 80 1.06 85 21.25
94 Adepoju Arogundade Glenwood (Chatham) B Pool D 3.5 1 6 71 1.06 75 21.43
95 Ian McAfee Pleasant Plains B Pool A 5.0 1 9 100 1.05 105 21.00
96 James Shields Auburn (Rockford) B Pool F 5.0 3 6 100 1.05 105 21.00
97 Renna Abozir Carl Sandburg (Orland Park) C Pool H 5.0 1 9 100 1.05 105 21.00
98 Torrence Smith Edwards County (Albion) A Pool C 5.0 2 7 100 1.00 100 20.00
99 Evan Cyrulik Lincoln A Pool G 5.0 2 7 100 1.00 100 20.00
100 Aliyah Hashmi Springfield B Pool D 5.0 2 7 100 1.00 100 20.00
101 Gavin Hegland Williamsville B Pool E 5.0 0 10 100 1.00 100 20.00
102 Max Gomez John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 4.0 2 5 80 1.00 80 20.00
103 Matthew Walsh Loyola (Wilmette) B Pool B 2.5 2 2 50 1.00 50 20.00
104 Lily Relleke Granite City A Pool G 5.0 3 5 100 0.95 95 19.00
105 Robert Borland John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 5.0 3 5 100 0.95 95 19.00
106 Sam Starkenberg Homewood-Flossmoor A Pool A 5.0 1 8 100 0.95 95 19.00
107 Drew Eimer Lincoln A Pool G 5.0 3 5 100 0.95 95 19.00
108 Sean Hickey Metea Valley (Aurora) Pool B 5.0 5 2 100 0.95 95 19.00
109 JD Waldron Williamsville B Pool E 5.0 1 8 100 0.95 95 19.00
110 Andy Marshall Winnebago A Pool E 5.0 1 8 100 0.95 95 19.00
111 Rohan Rughani Glenbard North (Carol Stream) Pool F 3.0 1 4 60 0.92 55 18.33
112 Chris Avancena John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 5.0 0 9 100 0.90 90 18.00
113 Harrison Knapp Quincy A Pool B 5.0 2 6 100 0.90 90 18.00
114 Hamza Otry Carl Sandburg (Orland Park) C Pool H 5.0 0 9 100 0.90 90 18.00
115 Stephen Michalik Westmont Pool E 5.0 2 6 100 0.90 90 18.00
116 Andrew Tobin Palatine A Pool H 2.5 3 0 50 0.90 45 18.00
117 Dan Fry Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 5.0 0 9 101 0.89 90 18.00
118 Caprice Conder Carbondale B Pool H 4.5 2 5 90 0.89 80 17.78
119 Alex Sidler Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 4.5 0 8 90 0.89 80 17.78
120 Rithwik Nath Buffalo Grove B Pool A 4.0 0 7 80 0.88 70 17.50
121 Serena Determan Homewood-Flossmoor Red Pool H 4.0 0 7 80 0.88 70 17.50
122 Lily Frazee Glenwood (Chatham) B Pool D 2.5 1 3 51 0.88 45 17.83
123 Henry Szklanny Glenbard North (Carol Stream) Pool F 2.0 1 2 40 0.88 35 17.50
124 Dmitry "Dima" Sakhartov University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 0 6 70 0.86 60 17.14
125 Luke Sortino Benet Academy (Lisle) Pool E 5.0 1 7 100 0.85 85 17.00
126 Lucas Bouchie Homewood-Flossmoor White Pool F 5.0 1 7 100 0.85 85 17.00
127 Jack Colwell Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 5.0 1 7 100 0.85 85 17.00
128 Alec Loessy Palatine A Pool H 5.0 1 7 100 0.85 85 17.00
129 Maddie Santoni Wheaton Academy B Pool D 4.5 1 6 90 0.83 75 16.67
130 William Waltz John Hersey (Arlington Heights) B Pool B 5.0 0 8 100 0.80 80 16.00
131 Claire Shaffer Maine South (Park Ridge) Pool A 5.0 0 8 100 0.80 80 16.00
132 Lisa Lukasz Maine South (Park Ridge) Pool A 5.0 2 5 100 0.80 80 16.00
133 Dylan Anderson Springfield B Pool D 5.0 0 8 100 0.80 80 16.00
134 Zainab Memon University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 1 4 70 0.79 55 15.71
135 Elan Pan University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 1 4 70 0.79 55 15.71
136 Ben Griesmeyer Loyola (Wilmette) B Pool B 5.0 1 6 100 0.75 75 15.00
137 Dayana Garica Quincy A Pool B 5.0 1 6 100 0.75 75 15.00
138 Camden Welander Williamsville B Pool E 5.0 1 6 100 0.75 75 15.00
139 Benjamin Whaley Carbondale B Pool H 4.0 0 6 80 0.75 60 15.00
140 Joseph Hargrave Elgin Academy A Pool D 2.6 0 4 53 0.75 40 15.09
141 Mike Nadalini Auburn Pool B 2.0 0 3 40 0.75 30 15.00
142 Raymond Alvaro Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 1.0 1 0 20 0.75 15 15.00
143 Leah Weinstein Buffalo Grove B Pool A 4.5 1 5 90 0.72 65 14.44
144 Savannah Holly Homewood-Flossmoor Red Pool H 4.5 1 5 90 0.72 65 14.44
145 James Anterola IMSA (Aurora) C Pool F 3.5 0 5 70 0.71 50 14.29
146 Caleb Farthing Auburn Pool B 5.0 0 7 100 0.70 70 14.00
147 Sophia Price Barrington C Pool B 5.0 0 7 100 0.70 70 14.00
148 Matthew Garchik Francis W. Parker (Chicago) A Pool H 5.0 2 4 101 0.69 70 14.00
149 Allie Young Glenwood (Chatham) B Pool D 5.0 2 4 101 0.69 70 14.00
150 Ethan Wagh Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 3.0 0 4 60 0.67 40 13.33
151 Shayne Tieman Granite City A Pool G 5.0 3 2 100 0.65 65 13.00
152 Sam Ayodiran Homewood-Flossmoor A Pool A 5.0 1 5 100 0.65 65 13.00
153 Carl Blome Macomb B Pool G 5.0 1 5 100 0.65 65 13.00
154 Emma Ruemmler New Trier (Winnetka) Pool E 5.0 1 5 100 0.65 65 13.00
155 Graeme Reinhart Wheaton Warrenville South B Pool G 5.0 1 5 101 0.64 65 13.00
156 Carter Steele Rochester B Pool F 4.0 0 5 80 0.63 50 12.50
157 Lyn Elliott Mattoon Pool F 5.0 0 6 100 0.60 60 12.00
158 Ohm Tiwari Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 5.0 0 6 100 0.60 60 12.00
159 Logan Courchaine Monticello A Pool A 3.0 1 2 60 0.58 35 11.67
160 Jackson Connelley Carbondale B Pool H 3.5 0 4 70 0.57 40 11.43
161 Mitch Jones Auburn Pool B 4.5 0 5 90 0.56 50 11.11
162 Allison Lisota Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 4.0 1 3 80 0.56 45 11.25
163 Ben Keating Monticello A Pool A 4.0 1 3 80 0.56 45 11.25
164 Mickey McGrory Homewood-Flossmoor White Pool F 5.0 1 4 100 0.55 55 11.00
165 Aqsa Shaikh Carl Sandburg (Orland Park) C Pool H 5.0 3 1 100 0.55 55 11.00
166 Sam Asplund Winnebago A Pool E 5.0 1 4 100 0.55 55 11.00
167 Mia Wichman Francis W. Parker (Chicago) A Pool H 5.0 1 4 101 0.54 55 11.00
168 Umar Ryan Homewood-Flossmoor White Pool F 5.0 0 5 100 0.50 50 10.00
169 Francesca Starechski Maine South (Park Ridge) Pool A 5.0 0 5 100 0.50 50 10.00
170 Gabe Freeman Mattoon Pool F 5.0 0 5 100 0.50 50 10.00
171 Immanuel Bowlin-Jones Pleasant Plains B Pool A 5.0 2 2 100 0.50 50 10.00
172 Chris Striedle Wheaton Warrenville South B Pool G 5.0 0 5 101 0.50 50 10.00
173 Josh Yeley Williamsville B Pool E 5.0 0 5 100 0.50 50 10.00
174 Grant Bruninga Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 4.5 1 3 90 0.50 45 10.00
175 Abby Cox Rochester B Pool F 4.5 1 3 90 0.50 45 10.00
176 Griffin Bell Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 4.0 0 4 80 0.50 40 10.00
177 Steve Dattomo Wheaton Academy B Pool D 4.0 0 4 80 0.50 40 10.00
178 Harsh Patel University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 1 2 70 0.50 35 10.00
179 Diana Tuebo Loyola (Wilmette) B Pool B 2.5 1 1 50 0.50 25 10.00
180 Alex Burt Hinsdale Central B Pool C 1.5 1 0 30 0.50 15 10.00
181 Adam Tomkins Palatine A Pool H 3.2 0 3 64 0.47 30 9.38
182 Brie Dirl Benet Academy (Lisle) Pool E 5.0 1 3 100 0.45 45 9.00
183 Drake Crider Granite City A Pool G 5.0 1 3 100 0.45 45 9.00
184 Chinmay Bhogilal Metea Valley (Aurora) Pool B 5.0 1 3 100 0.45 45 9.00
185 Alexander Hillman Hinsdale Central B Pool C 4.5 2 1 90 0.44 40 8.89
186 Alberta Grinston IMSA (Aurora) C Pool F 4.0 1 2 80 0.44 35 8.75
187 Mason Yonover New Trier (Winnetka) Pool E 4.0 1 2 80 0.44 35 8.75
188 Kaleb Cruz Wheaton Academy B Pool D 4.0 1 2 80 0.44 35 8.75
189 Jay Lee Carbondale B Pool H 3.5 0 3 70 0.43 30 8.57
190 Parnitha Bandla Waubonsie Valley (Aurora) B Pool E 3.0 1 1 60 0.42 25 8.33
191 Monish Raju Glenwood (Chatham) B Pool D 2.5 0 2 50 0.40 20 8.00
192 Sophie Rund Monticello A Pool A 2.5 0 2 50 0.40 20 8.00
193 Daphne Anderson Buffalo Grove B Pool A 4.0 0 3 80 0.38 30 7.50
194 Shelly Fenstermacher Rochester B Pool F 4.0 0 3 80 0.38 30 7.50
195 Alissa Hill Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 2.0 1 0 40 0.38 15 7.50
196 Walter Daehler Maine South (Park Ridge) Pool A 3.5 1 1 70 0.36 25 7.14
197 Alicia Miller Barrington C Pool B 5.0 1 2 100 0.35 35 7.00
198 Cierra Barrette Lisle Pool G 5.0 1 2 100 0.35 35 7.00
199 Adam Read Metea Valley (Aurora) Pool B 5.0 1 2 100 0.35 35 7.00
200 Andrew Stapay Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 1.5 0 1 30 0.33 10 6.67
201 Hannah Havrilka Glenwood (Chatham) B Pool D 1.5 0 1 30 0.33 10 6.67
202 Spencer Fargusson Belvidere North Pool D 5.0 0 3 100 0.30 30 6.00
203 Alexander Pease Homewood-Flossmoor White Pool F 5.0 0 3 100 0.30 30 6.00
204 Yara Doughan Carl Sandburg (Orland Park) C Pool H 5.0 0 3 100 0.30 30 6.00
205 Matt Van Duyn Wheaton Warrenville South B Pool G 5.0 0 3 101 0.30 30 6.00
206 Sophie Happ Monticello A Pool A 2.5 1 0 50 0.30 15 6.00
207 Nicholas Sutherland New Trier (Winnetka) Pool E 3.5 0 2 70 0.29 20 5.71
208 Anna Williams University Lab (Urbana) C Pool A 3.5 0 2 70 0.29 20 5.71
209 Jadon Wing Granite City A Pool G 5.0 1 1 100 0.25 25 5.00
210 Noah Stuckey Lincoln A Pool G 5.0 1 1 100 0.25 25 5.00
211 Sam Powell Macomb B Pool G 5.0 1 1 100 0.25 25 5.00
212 Keshav Ghanekar Quincy A Pool B 5.0 1 1 100 0.25 25 5.00
213 Olivia Baima Springfield B Pool D 5.0 1 1 100 0.25 25 5.00
214 Khadeejah Ryan Homewood-Flossmoor Red Pool H 4.0 0 2 80 0.25 20 5.00
215 Hannah Fawley Hinsdale Central B Pool C 4.0 0 2 80 0.25 20 5.00
216 Alexa Wienhoff Glenwood (Chatham) B Pool D 2.0 0 1 40 0.25 10 5.06
217 Akiva Sherin New Trier (Winnetka) Pool E 3.5 1 0 70 0.21 15 4.29
218 Jax Richmond Auburn Pool B 5.0 0 2 100 0.20 20 4.00
219 Ava Gorman Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 5.0 0 2 101 0.20 20 4.00
220 Max Short Edwards County (Albion) A Pool C 5.0 0 2 100 0.20 20 4.00
221 Hannah Beezie Homewood-Flossmoor A Pool A 5.0 0 2 100 0.20 20 4.00
222 Tirsa Smith Wheaton Warrenville South B Pool G 5.0 0 2 101 0.20 20 4.00
223 Gianna Maughan Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 2.5 0 1 51 0.20 10 3.96
224 Ezra Samson Chicago Christian (Palos Heights) Pool D 2.5 0 1 50 0.20 10 4.04
225 Nora Beckett Glenbard North (Carol Stream) Pool F 3.0 0 1 60 0.17 10 3.33
226 Emelia Barry Glenwood (Chatham) B Pool D 3.0 0 1 60 0.17 10 3.39
227 David Haroldsen Benet Academy (Lisle) Pool E 5.0 1 0 100 0.15 15 3.00
228 Kaleb Straub Lisle Pool G 5.0 1 0 100 0.15 15 3.00
229 Kendall Holtzhouser Mattoon Pool F 5.0 1 0 100 0.15 15 3.00
230 Eli Nass Helfer Pleasant Plains B Pool A 5.0 1 0 100 0.15 15 3.00
231 Gracie Clifton Lincoln-Way East (Frankfort) B Pool C 3.5 0 1 70 0.14 10 2.86
232 Caitlin Lauwerns Rochester B Pool F 3.5 0 1 70 0.14 10 2.86
233 Nya Brunson Homewood-Flossmoor Red Pool H 4.0 0 1 80 0.13 10 2.50
234 Ben Simmons IMSA (Aurora) C Pool F 4.0 0 1 80 0.13 10 2.50
235 Joe Davey Barrington C Pool B 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
236 Abby Rathbun Belvidere North Pool D 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
237 Micah Henson Edwards County (Albion) A Pool C 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
238 Teddy Ellis Elgin Academy A Pool D 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
239 Edan Clow Macomb B Pool G 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
240 Elena Jones Macomb B Pool G 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
241 Emma Gottman Quincy A Pool B 5.0 0 1 100 0.10 10 2.00
242 Sophia Hinich Homewood-Flossmoor White Pool F 5.0 0 0 100 0.00 0 0.00
243 Ian Kasey Mattoon Pool F 5.0 0 0 100 0.00 0 0.00
244 Connor Dove Pleasant Plains B Pool A 5.0 0 0 100 0.00 0 0.00
245 Aiden Garland-Sutter Rochester B Pool F 4.5 0 0 90 0.00 0 0.00
246 Claire Madsen Wheaton Academy B Pool D 3.5 0 0 70 0.00 0 0.00
247 Jeremiah Roldan Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 3.0 0 0 60 0.00 0 0.00
248 Ashley White Homewood-Flossmoor Red Pool H 3.0 0 0 60 0.00 0 0.00
249 Sam Perkins Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 3.0 0 0 60 0.00 0 0.00
250 Evan Wagh Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
251 Hailey Guzman Loyola (Wilmette) B Pool B 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
252 Michael Clarkson Loyola (Wilmette) B Pool B 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
253 Diana Zheng Westmont Pool E 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
254 Lily Sakalys Westmont Pool E 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
255 Mark Michalik Westmont Pool E 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
256 Michael Smith Westmont Pool E 2.5 0 0 50 0.00 0 0.00
257 Josh Schelonka Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 2.0 0 0 40 0.00 0 0.00
258 Benjamin Swinehart Glenbard North (Carol Stream) Pool F 2.0 0 0 40 0.00 0 0.00
259 Alana Cahill Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 2.0 0 0 40 0.00 0 0.00
260 Hrishi Shah Buffalo Grove B Pool A 1.5 0 0 30 0.00 0 0.00
261 Ximena Haramillo Mata Buffalo Grove B Pool A 1.0 0 0 20 0.00 0 0.00
262 Louis Banet Saint Edward Central Catholic (Elgin) Pool C 1.0 0 0 20 0.00 0 0.00
263 Emma Hying Illinois Valley Central (Chillicothe) A Pool C 1.0 0 0 20 0.00 0 0.00
Made with YellowFruit 🍌