The TRT at Glasgow on November 20, 2021 Statistics report for All Games (No Finish Order)
Standings Individuals Scoreboard Team Detail Individual Detail Round Report Stat Key

TRT at Glasgow Team Detail

Ballard

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
USN B (TN) L 205 320 2 4 1 20 10.25 2.00 6.00 6 110 18.33 24 30 1.25
Henderson County L 105 505 2 4 3 20 5.25 0.67 2.00 6 40 6.67 4 10 2.50
Central Hardin A L 160 370 2 5 0 20 8.00 inf inf 7 80 11.43 11 0 0.00
Merrol Hyde (TN) L 110 285 1 3 3 20 5.50 0.33 1.33 4 50 12.50 16 30 1.88
Cookeville B (TN) W 275 90 0 12 1 20 13.75 0.00 12.00 12 130 10.83 12 30 2.50
Trinity L 95 360 0 5 1 20 4.75 0.00 5.00 5 50 10.00 15 0 0.00
Daviess County L 105 235 0 4 9 20 5.25 0.00 0.44 4 60 15.00 21 50 2.38
Grayson County W 365 100 1 14 2 20 18.25 0.50 7.50 15 190 12.67 8 30 3.75
Cookeville B (TN) W 315 95 2 10 5 20 15.75 0.40 2.40 12 190 15.83 10 20 2.00
Cookeville A (TN) W 275 130 0 11 1 20 13.75 0.00 11.00 11 130 11.82 9 40 4.44
Total 2010 2490 10 72 26 200 10.05 0.38 3.15 82 1030 12.56 130 240 1.85

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Omar Caballero Cardenas (10th) Ballard 7.5 1 17 8 150 0.97 0.12 2.25 145 19.33
Brennan Davis (10th) Ballard 4.5 0 6 1 90 0.61 0.00 6.00 55 12.22
Talia Frockt (12th) Ballard 10.0 4 12 4 200 0.80 1.00 4.00 160 16.00
Connor Kane (12th) Ballard 10.0 2 15 3 200 0.82 0.67 5.67 165 16.50
Samuel Shumway (9th) Ballard 8.0 3 22 10 160 1.34 0.30 2.50 215 26.88

Central Hardin A

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Trinity W 485 145 1 11 2 20 24.25 0.50 6.00 12 270 22.50 15 100 6.67
USN B (TN) W 400 240 3 7 1 20 20.00 3.00 10.00 10 220 22.00 15 70 4.67
Ballard W 370 160 3 8 3 20 18.50 1.00 3.67 11 220 20.00 13 40 3.08
Cookeville B (TN) W 520 95 3 11 3 20 26.00 1.00 4.67 14 320 22.86 10 60 6.00
Daviess County W 270 210 3 7 3 20 13.50 1.00 3.33 10 140 14.00 11 30 2.73
Henderson County L 195 505 2 4 1 20 9.75 2.00 6.00 6 90 15.00 12 40 3.33
Merrol Hyde (TN) L 225 390 1 6 4 20 11.25 0.25 1.75 7 120 17.14 17 50 2.94
Northmont (OH) L 205 405 3 4 6 20 10.25 0.50 1.17 7 130 18.57 14 20 1.43
Glasgow L 200 475 2 4 4 20 10.00 0.50 1.50 6 110 18.33 16 40 2.50
USN A (TN) W 350 250 3 7 1 20 17.50 3.00 10.00 10 200 20.00 13 40 3.08
Total 3220 2875 24 69 28 200 16.10 0.86 3.32 93 1820 19.57 136 490 3.60

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Grant Avis (12th) Central Hardin A 10.0 13 37 9 200 2.60 1.44 5.56 520 52.00
Sam Christensen (12th) Central Hardin A 10.0 2 10 5 200 0.53 0.40 2.40 105 10.50
Nicholas Jindrich (12th) Central Hardin A 3.5 2 4 1 70 0.93 2.00 6.00 65 18.57
Andy McDowell (12th) Central Hardin A 9.0 6 15 13 180 0.97 0.46 1.62 175 19.44
Sophia Stover (11th) Central Hardin A 7.5 1 3 0 150 0.30 inf inf 45 6.00

Central Hardin B

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
USN A (TN) L 205 335 1 7 0 20 10.25 inf inf 8 90 11.25 8 30 3.75
Grayson County W 385 95 1 12 0 20 19.25 inf inf 13 220 16.92 14 30 2.14
Cookeville A (TN) W 260 175 1 9 3 20 13.00 0.33 3.33 10 130 13.00 12 40 3.33
Northmont (OH) L 145 370 0 4 1 20 7.25 0.00 4.00 4 70 17.50 16 40 2.50
Danville L 160 300 2 4 2 20 8.00 1.00 3.00 6 100 16.67 12 0 0.00
Owensboro L 225 295 2 6 1 20 11.25 2.00 8.00 8 70 8.75 21 70 3.33
Glasgow L 40 605 0 1 0 20 2.00 0.00 inf 1 30 30.00 15 0 0.00
Trinity L 205 315 1 7 2 20 10.25 0.50 4.00 8 100 12.50 12 30 2.50
USN B (TN) W 255 145 1 8 2 20 12.75 0.50 4.50 9 150 16.67 11 20 1.82
Daviess County W 235 190 2 8 1 20 11.75 2.00 10.00 10 100 10.00 9 30 3.33
Total 2115 2825 11 66 12 200 10.57 0.92 6.42 77 1060 13.77 130 290 2.23

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Brennen Adams (10th) Central Hardin B 9.0 0 11 4 180 0.50 0.00 2.75 90 10.00
Lindy Barnes (9th) Central Hardin B 7.0 0 5 0 140 0.36 0.00 inf 50 7.14
Anna Hinkle (11th) Central Hardin B 9.5 4 31 3 190 1.87 1.33 11.67 355 37.37
Cameron Miller (10th) Central Hardin B 7.5 4 13 3 150 1.17 1.33 5.67 175 23.33
Zachary Townsend (10th) Central Hardin B 7.0 3 6 2 140 0.68 1.50 4.50 95 13.57

Cookeville A (TN)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Owensboro W 320 195 1 12 1 20 16.00 1.00 13.00 13 180 13.85 10 10 1.00
USN A (TN) L 70 480 0 2 2 20 3.50 0.00 1.00 2 30 15.00 16 30 1.88
Central Hardin B L 175 260 1 6 2 20 8.75 0.50 3.50 7 90 12.86 17 20 1.18
Danville L 75 405 0 3 3 20 3.75 0.00 1.00 3 40 13.33 12 20 1.67
Glasgow L 85 560 1 3 0 20 4.25 inf inf 4 40 10.00 8 0 0.00
Grayson County W 295 75 1 13 0 20 14.75 inf inf 14 130 9.29 8 20 2.50
Northmont (OH) L 225 390 1 6 0 20 11.25 inf inf 7 90 12.86 18 60 3.33
Cookeville B (TN) W 200 150 0 8 4 20 10.00 0.00 2.00 8 90 11.25 14 50 3.57
Grayson County W 335 90 1 12 2 20 16.75 0.50 6.50 13 210 16.15 4 0 0.00
Ballard L 130 275 1 4 3 20 6.50 0.33 1.67 5 60 12.00 19 30 1.58
Total 1910 2880 7 69 17 200 9.55 0.41 4.47 76 960 12.63 126 240 1.90

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Connor Baggett (10th) Cookeville A (TN) 7.0 0 7 1 140 0.46 0.00 7.00 65 9.29
Tandyn Dalton (12th) Cookeville A (TN) 6.5 0 3 0 130 0.23 0.00 inf 30 4.62
Jackson Ragland (10th) Cookeville A (TN) 6.5 1 10 0 130 0.88 inf inf 115 17.69
Harry Rudd (11th) Cookeville A (TN) 10.0 5 33 14 200 1.68 0.36 2.71 335 33.50
Brooke Swallows (10th) Cookeville A (TN) 10.0 1 16 2 200 0.82 0.50 8.50 165 16.50

Cookeville B (TN)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Merrol Hyde (TN) L 120 425 0 5 0 20 6.00 0.00 inf 5 50 10.00 18 20 1.11
Trinity L 100 325 0 3 0 20 5.00 0.00 inf 3 30 10.00 23 40 1.74
USN B (TN) L 115 160 0 6 1 20 5.75 0.00 6.00 6 50 8.33 11 10 0.91
Central Hardin A L 95 520 0 5 1 20 4.75 0.00 5.00 5 50 10.00 10 0 0.00
Ballard L 90 275 0 5 0 20 4.50 0.00 inf 5 30 6.00 23 10 0.43
Daviess County L 50 295 0 2 0 20 2.50 0.00 inf 2 10 5.00 25 20 0.80
Henderson County L 30 540 0 1 0 20 1.50 0.00 inf 1 10 10.00 15 10 0.67
Cookeville A (TN) L 150 200 2 5 0 20 7.50 inf inf 7 70 10.00 15 0 0.00
Ballard L 95 315 0 4 1 20 4.75 0.00 4.00 4 20 5.00 17 40 2.35
Grayson County L 40 190 0 1 0 20 2.00 0.00 inf 1 10 10.00 21 20 0.95
Total 885 3245 2 37 3 200 4.42 0.67 13.00 39 330 8.46 178 170 0.96

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Elijah Clemons (11th) Cookeville B (TN) 10.0 2 18 0 200 1.05 inf inf 210 21.00
Noah Diaz (10th) Cookeville B (TN) 10.0 0 8 2 200 0.35 0.00 4.00 70 7.00
Alex Galperin (10th) Cookeville B (TN) 5.0 0 0 0 100 0.00 0.00 0.00 0 0.00
Jack Johnson (10th) Cookeville B (TN) 5.0 0 4 1 100 0.35 0.00 4.00 35 7.00
Pranith Reddy (10th) Cookeville B (TN) 10.0 0 7 0 200 0.35 0.00 inf 70 7.00

Danville

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Northmont (OH) L 245 360 2 7 3 20 12.25 0.67 3.00 9 130 14.44 12 30 2.50
Owensboro W 355 145 3 11 4 20 17.75 0.75 3.50 14 200 14.29 5 20 4.00
USN A (TN) L 195 305 2 5 3 20 9.75 0.67 2.33 7 90 12.86 18 40 2.22
Cookeville A (TN) W 405 75 2 11 3 20 20.25 0.67 4.33 13 270 20.77 5 10 2.00
Central Hardin B W 300 160 2 8 6 20 15.00 0.33 1.67 10 180 18.00 8 40 5.00
Glasgow L 175 515 1 4 0 20 8.75 inf inf 5 80 16.00 13 40 3.08
Grayson County W 475 90 2 15 1 20 23.75 2.00 17.00 17 270 15.88 8 30 3.75
USN B (TN) W 445 130 2 12 3 20 22.25 0.67 4.67 14 300 21.43 6 10 1.67
Daviess County W 250 235 0 8 4 20 12.50 0.00 2.00 8 150 18.75 13 40 3.08
Trinity W 340 260 2 10 2 20 17.00 1.00 6.00 12 190 15.83 11 30 2.73
Total 3185 2275 18 91 29 200 15.93 0.62 3.76 109 1860 17.06 99 290 2.93

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Henry Hurley (10th) Danville 3.0 0 0 0 60 0.00 0.00 0.00 0 0.00
Ramona Pierce (11th) Danville 10.0 9 29 8 200 1.93 1.12 4.75 385 38.50
Kira Pusateri (11th) Danville 10.0 2 18 8 200 0.85 0.25 2.50 170 17.00
Evan Sanders (10th) Danville 10.0 7 42 13 200 2.30 0.54 3.77 460 46.00
Carsen Wastell (10th) Danville 4.0 0 2 0 80 0.25 0.00 inf 20 5.00
Sam Wilson (10th) Danville 3.0 0 0 0 60 0.00 0.00 0.00 0 0.00

Daviess County

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Henderson County L 205 520 1 5 0 20 10.25 inf inf 6 90 15.00 11 50 4.55
Merrol Hyde (TN) L 215 275 2 6 3 20 10.75 0.67 2.67 8 100 12.50 12 40 3.33
Trinity L 225 275 0 9 1 20 11.25 0.00 9.00 9 110 12.22 14 30 2.14
USN B (TN) L 200 265 1 7 1 20 10.00 1.00 8.00 8 100 12.50 11 20 1.82
Central Hardin A L 210 270 1 6 1 20 10.50 1.00 7.00 7 100 14.29 16 40 2.50
Cookeville B (TN) W 295 50 2 11 1 20 14.75 2.00 13.00 13 140 10.77 5 20 4.00
Ballard W 235 105 0 11 1 20 11.75 0.00 11.00 11 120 10.91 6 10 1.67
Owensboro W 220 175 0 8 2 20 11.00 0.00 4.00 8 130 16.25 11 20 1.82
Danville L 235 250 1 8 0 20 11.75 inf inf 9 140 15.56 9 0 0.00
Central Hardin B L 190 235 1 5 1 20 9.50 1.00 6.00 6 90 15.00 19 40 2.11
Total 2230 2420 9 76 11 200 11.15 0.82 7.73 85 1120 13.18 114 270 2.37

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Maddie Barrow (12th) Daviess County 10.0 2 23 4 200 1.20 0.50 6.25 240 24.00
Noah Norris (11th) Daviess County 10.0 1 1 0 200 0.12 inf inf 25 2.50
Maci Sanders (12th) Daviess County 10.0 2 9 3 200 0.53 0.67 3.67 105 10.50
Kate Wahnsiedler (12th) Daviess County 10.0 4 43 4 200 2.35 1.00 11.75 470 47.00

Glasgow

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Grayson County W 665 0 9 11 0 20 33.25 inf inf 20 420 21.00 0 0 0.00
Northmont (OH) W 600 95 11 5 1 20 30.00 11.00 16.00 16 370 23.12 4 20 5.00
Owensboro W 470 205 7 4 3 20 23.50 2.33 3.67 11 280 25.45 13 60 4.62
USN A (TN) W 575 115 7 8 0 20 28.75 inf inf 15 370 24.67 6 20 3.33
Cookeville A (TN) W 560 85 10 4 4 20 28.00 2.50 3.50 14 340 24.29 8 50 6.25
Danville W 515 175 6 9 3 20 25.75 2.00 5.00 15 320 21.33 8 30 3.75
Central Hardin B W 605 40 7 11 0 20 30.25 inf inf 18 390 21.67 0 0 0.00
Merrol Hyde (TN) W 495 210 7 7 2 20 24.75 3.50 7.00 14 280 20.00 8 50 6.25
Central Hardin A W 475 200 5 9 0 20 23.75 inf inf 14 260 18.57 7 50 7.14
Henderson County W 355 305 4 6 3 20 17.75 1.33 3.33 10 220 22.00 5 30 6.00
Total 5315 1430 73 74 16 200 26.57 4.56 9.19 147 3250 22.11 59 310 5.25

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Robert Oliver (12th) Glasgow 10.0 16 10 5 200 1.57 3.20 5.20 315 31.50
William Parocai (11th) Glasgow 10.0 10 13 0 200 1.40 inf inf 280 28.00
Griffin Reid (12th) Glasgow 10.0 29 31 8 200 3.52 3.62 7.50 705 70.50
Caleb West (12th) Glasgow 10.0 18 20 3 200 2.27 6.00 12.67 455 45.50

Grayson County

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Glasgow L 0 665 0 0 0 20 0.00 0.00 0.00 0 0 0.00 18 0 0.00
Central Hardin B L 95 385 0 6 3 20 4.75 0.00 2.00 6 40 6.67 17 10 0.59
Northmont (OH) L 105 410 0 3 1 20 5.25 0.00 3.00 3 30 10.00 25 50 2.00
Owensboro L 60 415 0 3 0 20 3.00 0.00 inf 3 30 10.00 19 0 0.00
USN A (TN) L 40 465 0 2 0 20 2.00 0.00 inf 2 10 5.00 12 10 0.83
Cookeville A (TN) L 75 295 0 3 1 20 3.75 0.00 3.00 3 20 6.67 29 30 1.03
Danville L 90 475 0 3 2 20 4.50 0.00 1.50 3 20 6.67 24 50 2.08
Ballard L 100 365 0 4 2 20 5.00 0.00 2.00 4 40 10.00 26 30 1.15
Cookeville A (TN) L 90 335 0 2 0 20 4.50 0.00 inf 2 20 10.00 18 50 2.78
Cookeville B (TN) W 190 40 0 10 2 20 9.50 0.00 5.00 10 90 9.00 2 10 5.00
Total 845 3850 0 36 11 200 4.22 0.00 3.27 36 300 8.33 190 240 1.26

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Bahaa El-Masri (12th) Grayson County 7.5 0 4 2 150 0.20 0.00 2.00 30 4.00
Carter McCray (10th) Grayson County 5.5 0 5 4 110 0.27 0.00 1.25 30 5.45
Gabriel Secora (10th) Grayson County 8.5 0 5 2 170 0.24 0.00 2.50 40 4.71
Sierra Secora (11th) Grayson County 6.0 0 2 0 120 0.17 0.00 inf 20 3.33
Landon Shiarella (10th) Grayson County 8.0 0 17 2 160 1.00 0.00 8.50 160 20.00
Norea Watson (9th) Grayson County 4.5 0 3 1 90 0.28 0.00 3.00 25 5.56

Henderson County

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Daviess County W 520 205 6 8 2 20 26.00 3.00 7.00 14 310 22.14 9 50 5.56
Ballard W 505 105 4 7 3 20 25.25 1.33 3.67 11 290 26.36 14 100 7.14
Merrol Hyde (TN) W 470 175 2 11 2 20 23.50 1.00 6.50 13 300 23.08 10 40 4.00
Trinity W 560 65 9 7 1 20 28.00 9.00 16.00 16 340 21.25 2 20 10.00
USN B (TN) W 505 125 6 8 3 20 25.25 2.00 4.67 14 320 22.86 6 30 5.00
Central Hardin A W 505 195 7 7 2 20 25.25 3.50 7.00 14 300 21.43 9 40 4.44
Cookeville B (TN) W 540 30 5 12 3 20 27.00 1.67 5.67 17 360 21.18 2 0 0.00
USN A (TN) W 310 275 3 6 3 20 15.50 1.00 3.00 9 200 22.22 9 20 2.22
Northmont (OH) W 395 195 3 8 2 20 19.75 1.50 5.50 11 220 20.00 12 60 5.00
Glasgow L 305 355 3 5 2 20 15.25 1.50 4.00 8 190 23.75 8 30 3.75
Total 4615 1725 48 79 23 200 23.07 2.09 5.52 127 2830 22.28 81 390 4.81

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Josh Freeman (12th) Henderson County 10.0 9 15 4 200 1.32 2.25 6.00 265 26.50
Julianne Latimer (12th) Henderson County 10.0 5 4 0 200 0.57 inf inf 115 11.50
Brent Raleigh (11th) Henderson County 10.0 23 46 17 200 3.60 1.35 4.06 720 72.00
Abby Salisbury (12th) Henderson County 10.0 11 14 2 200 1.48 5.50 12.50 295 29.50

Merrol Hyde (TN)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Cookeville B (TN) W 425 120 2 12 1 20 21.25 2.00 14.00 14 240 17.14 10 40 4.00
Daviess County W 275 215 2 7 1 20 13.75 2.00 9.00 9 150 16.67 14 30 2.14
Henderson County L 175 470 2 4 1 20 8.75 2.00 6.00 6 80 13.33 9 30 3.33
Ballard W 285 110 1 10 2 20 14.25 0.50 5.50 11 170 15.45 7 10 1.43
Trinity W 385 245 4 6 1 20 19.25 4.00 10.00 10 220 22.00 14 50 3.57
USN B (TN) W 405 135 1 12 0 20 20.25 inf inf 13 240 18.46 8 30 3.75
Central Hardin A W 390 225 2 11 0 20 19.50 inf inf 13 220 16.92 9 30 3.33
Glasgow L 210 495 1 5 1 20 10.50 1.00 6.00 6 110 18.33 14 40 2.86
USN A (TN) W 380 215 4 8 0 20 19.00 inf inf 12 240 20.00 6 0 0.00
Northmont (OH) L 250 415 1 4 1 20 12.50 1.00 5.00 5 130 26.00 19 70 3.68
Total 3180 2645 20 79 8 200 15.90 2.50 12.38 99 1800 18.18 110 330 3.00

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
James Han (11th) Merrol Hyde (TN) 10.0 16 43 6 200 3.20 2.67 9.83 640 64.00
Andy Wattanaskopant (11th) Merrol Hyde (TN) 10.0 1 21 1 200 1.10 1.00 22.00 220 22.00
Austin Wattanaskopant (10th) Merrol Hyde (TN) 10.0 0 2 0 200 0.10 0.00 inf 20 2.00
Galen Wei (12th) Merrol Hyde (TN) 6.3 3 13 1 126 1.35 3.00 16.00 170 26.98

Northmont (OH)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Danville W 360 245 4 6 0 20 18.00 inf inf 10 180 18.00 14 60 4.29
Glasgow L 95 600 0 3 3 20 4.75 0.00 1.00 3 50 16.67 11 30 2.73
Grayson County W 410 105 3 13 1 20 20.50 3.00 16.00 16 230 14.38 6 10 1.67
Central Hardin B W 370 145 6 6 4 20 18.50 1.50 3.00 12 200 16.67 5 40 8.00
Owensboro W 310 180 5 4 3 20 15.50 1.67 3.00 9 170 18.89 11 40 3.64
USN A (TN) W 355 180 4 8 1 20 17.75 4.00 12.00 12 190 15.83 8 30 3.75
Cookeville A (TN) W 390 225 3 10 3 20 19.50 1.00 4.33 13 210 16.15 12 50 4.17
Central Hardin A W 405 205 2 11 1 20 20.25 2.00 13.00 13 250 19.23 5 20 4.00
Henderson County L 195 395 2 5 3 20 9.75 0.67 2.33 7 90 12.86 11 40 3.64
Merrol Hyde (TN) W 415 250 2 13 1 20 20.75 2.00 15.00 15 260 17.33 2 0 0.00
Total 3305 2530 31 79 20 200 16.52 1.55 5.50 110 1830 16.64 85 320 3.76

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Ryan Fitzgerald (10th) Northmont (OH) 10.0 2 12 0 200 0.75 inf inf 150 15.00
Ethan Kral (9th) Northmont (OH) 10.0 5 20 2 200 1.32 2.50 12.50 265 26.50
Avery Rieger (10th) Northmont (OH) 10.0 13 21 9 200 1.80 1.44 3.78 360 36.00
Adam Williams (10th) Northmont (OH) 10.0 11 26 9 200 1.90 1.22 4.11 380 38.00

Owensboro

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Cookeville A (TN) L 195 320 1 6 4 20 9.75 0.25 1.75 7 110 15.71 21 30 1.43
Danville L 145 355 0 4 1 20 7.25 0.00 4.00 4 40 10.00 22 70 3.18
Glasgow L 205 470 3 5 2 20 10.25 1.50 4.00 8 110 13.75 5 10 2.00
Grayson County W 415 60 6 8 1 20 20.75 6.00 14.00 14 230 16.43 6 20 3.33
Northmont (OH) L 180 310 1 6 3 20 9.00 0.33 2.33 7 100 14.29 10 20 2.00
Central Hardin B W 295 225 2 9 1 20 14.75 2.00 11.00 11 120 10.91 17 60 3.53
USN A (TN) L 140 485 1 2 1 20 7.00 1.00 3.00 3 70 23.33 21 40 1.90
Daviess County L 175 220 2 5 3 20 8.75 0.67 2.33 7 100 14.29 11 10 0.91
Trinity L 130 285 0 5 6 20 6.50 0.00 0.83 5 70 14.00 16 40 2.50
USN B (TN) L 145 220 1 4 6 20 7.25 0.17 0.83 5 90 18.00 18 30 1.67
Total 2025 2950 17 54 28 200 10.12 0.61 2.54 71 1040 14.65 147 330 2.24

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Kaden Blankenship (9th) Owensboro 5.0 1 0 1 100 0.10 1.00 1.00 10 2.00
Landon Block (9th) Owensboro 5.0 0 6 1 100 0.55 0.00 6.00 55 11.00
David Daniel (10th) Owensboro 10.0 7 19 19 200 1.00 0.37 1.37 200 20.00
Beckett Gilmore (10th) Owensboro 10.0 5 20 5 200 1.25 1.00 5.00 250 25.00
Mya Kelly (11th) Owensboro 10.0 4 9 2 200 0.70 2.00 6.50 140 14.00

Trinity

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Central Hardin A L 145 485 4 3 3 20 7.25 1.33 2.33 7 60 8.57 9 10 1.11
Cookeville B (TN) W 325 100 1 13 4 20 16.25 0.25 3.50 14 190 13.57 6 10 1.67
Daviess County W 275 225 1 9 2 20 13.75 0.50 5.00 10 160 16.00 16 20 1.25
Henderson County L 65 560 1 1 2 20 3.25 0.50 1.00 2 40 20.00 14 10 0.71
Merrol Hyde (TN) L 245 385 1 8 0 20 12.25 inf inf 9 130 14.44 8 20 2.50
Ballard W 360 95 2 10 0 20 18.00 inf inf 12 210 17.50 10 20 2.00
USN B (TN) W 385 150 1 13 0 20 19.25 inf inf 14 220 15.71 8 20 2.50
Central Hardin B W 315 205 2 8 1 20 15.75 2.00 10.00 10 180 18.00 14 30 2.14
Owensboro W 285 130 0 11 3 20 14.25 0.00 3.67 11 170 15.45 8 20 2.50
Danville L 260 340 1 6 1 20 13.00 1.00 7.00 7 100 14.29 17 90 5.29
Total 2660 2675 14 82 16 200 13.30 0.88 6.00 96 1460 15.21 110 250 2.27

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Liam Amick (9th) Trinity 5.5 0 7 1 110 0.59 0.00 7.00 65 11.82
Evan Belcher (11th) Trinity 6.0 3 11 5 120 1.08 0.60 2.80 130 21.67
Russell Glass (12th) Trinity 10.0 3 32 1 200 1.80 3.00 35.00 360 36.00
Krish Gupta (11th) Trinity 9.5 4 18 7 190 1.08 0.57 3.14 205 21.58
Anthony Holder (11th) Trinity 9.0 4 14 2 180 1.06 2.00 9.00 190 21.11

USN A (TN)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Central Hardin B W 335 205 3 7 6 20 16.75 0.50 1.67 10 220 22.00 15 30 2.00
Cookeville A (TN) W 480 70 6 9 2 20 24.00 3.00 7.50 15 290 19.33 3 20 6.67
Danville W 305 195 2 9 1 20 15.25 2.00 11.00 11 150 13.64 12 40 3.33
Glasgow L 115 575 3 1 4 20 5.75 0.75 1.00 4 60 15.00 8 20 2.50
Grayson County W 465 40 3 11 4 20 23.25 0.75 3.50 14 300 21.43 5 30 6.00
Northmont (OH) L 180 355 3 3 3 20 9.00 1.00 2.00 6 100 16.67 17 20 1.18
Owensboro W 485 140 3 14 0 20 24.25 inf inf 17 300 17.65 2 0 0.00
Henderson County L 275 310 3 6 4 20 13.75 0.75 2.25 9 180 20.00 8 10 1.25
Merrol Hyde (TN) L 215 380 3 3 2 20 10.75 1.50 3.00 6 120 20.00 12 30 2.50
Central Hardin A L 250 350 3 6 3 20 12.50 1.00 3.00 9 140 15.56 10 20 2.00
Total 3105 2620 32 69 29 200 15.53 1.10 3.48 101 1860 18.42 92 220 2.39

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Adeolu Ajayi (12th) USN A (TN) 10.0 4 8 4 200 0.60 1.00 3.00 120 12.00
Rohan Ramachandran (9th) USN A (TN) 10.0 17 46 18 200 3.12 0.94 3.50 625 62.50
Isaac Spiller (10th) USN A (TN) 10.0 7 11 6 200 0.93 1.17 3.00 185 18.50
Emily Wykoff (12th) USN A (TN) 10.0 4 4 1 200 0.47 4.00 8.00 95 9.50

USN B (TN)

Opponent Result PF PA 15 10 -5 TUH PPTH P/N G/N BHrd BPts P/B BBHrd BBPts P/BB
Ballard W 320 205 2 11 0 20 16.00 inf inf 13 150 11.54 7 30 4.29
Central Hardin A L 240 400 3 6 1 20 12.00 3.00 9.00 9 120 13.33 5 20 4.00
Cookeville B (TN) W 160 115 0 7 4 20 8.00 0.00 1.75 7 100 14.29 13 10 0.77
Daviess County W 265 200 0 8 3 20 13.25 0.00 2.67 8 130 16.25 14 70 5.00
Henderson County L 125 505 2 2 1 20 6.25 2.00 4.00 4 60 15.00 10 20 2.00
Merrol Hyde (TN) L 135 405 1 4 2 20 6.75 0.50 2.50 5 70 14.00 15 20 1.33
Trinity L 150 385 0 5 2 20 7.50 0.00 2.50 5 70 14.00 20 40 2.00
Danville L 130 445 0 5 2 20 6.50 0.00 2.50 5 90 18.00 12 0 0.00
Central Hardin B L 145 255 1 5 2 20 7.25 0.50 3.00 6 70 11.67 12 20 1.67
Owensboro W 220 145 1 9 1 20 11.00 1.00 10.00 10 120 12.00 6 0 0.00
Total 1890 3060 10 62 18 200 9.45 0.56 4.00 72 980 13.61 114 230 2.02

Player Team GP 15 10 -5 TUH P/TU P/N G/N Pts PPG
Ayodeji Ajayi (11th) USN B (TN) 10.0 0 11 6 200 0.40 0.00 1.83 80 8.00
Lorelei Jobe USN B (TN) 10.0 2 9 0 200 0.60 inf inf 120 12.00
Leala Nakagawa USN B (TN) 10.0 4 26 7 200 1.43 0.57 4.29 285 28.50
Sarah Page-McGraw (10th) USN B (TN) 10.0 4 16 5 200 0.97 0.80 4.00 195 19.50